Czas na kalendarze

Kalendarze reklamowe pełnią dwie funkcje; reklamową i wizerunkową. Spotykamy je w biurach i nie wyobrażamy sobie życia bez nich. Mimo iż każdy ma kalendarz w telefonie, to jednak w pracy zerka na wiszący na ścianie kalendarz, na biurku także często stoi  lub leży terminarz, a wiele osób korzysta z kalendarzy książkowych, robiąc w nich notatki, umawiając spotkania, planując tydzień.
To również idealny prezent dla kogoś z rodziny lub dla klienta. Możemy go indywidualnie spersonalizować, umieścić logo, adresy, telefony itd.
Kalendarz to prezent, który przez cały rok reklamuje Twoją markę.


Kalendarze ścienne, dzielą się na jednoplanszowe z kalendarium na cały rok, są duże, formatu B1 lub A1, u góry każdego kalendarza znajduje się miejsce na Twoją reklamę, oraz wieloplanszowe, które zawierają 12 kart z poszczególnymi miesiącami. Ale w nich są też takie, które mają miejsca do robienia notatek. Ich formaty są bardzo różne, zawsze możemy coś dopasować do siebie, do swoich potrzeb.


na dole, bądź górze takiego kalendarza jest miejsce na wykonanie nadruku reklamowego.

Następne są kalendarze trójdzielne i jednodzielne, z wyrywanymi kartkami, okienkiem, i jedną stała główką, to rodzaj kalendarza, który często wisi w firmach, bo ma jeden miesiąc do tyłu i jeden do przodu, a więc jest dobry do wszelkiego rodzaju planowania, ma zaznaczone tygodnie. Takie kalendarze mogą być gotowe, gdzie dodrukowujemy nagłówek, lub indywidualne robione pod klienta. Z główką kaszerowaną czyli wypukłą, bądź z płaską.


Bardzo chętnie wykorzystywane są kalendarze biurkowe, stojące, leżące, planery itd. Na każdym kalendarzu znajduje się miejsce na nadruk firmowy, hasło.
 
Bardzo dobrym prezentem jest kalendarz książkowy, mamy go zawsze przy sobie, zerkając na logo, hasło, personalizację, wiemy od kogo go otrzymaliśmy, możemy zrobić w nim wklejkę, możemy wygrawerować imię, możemy nawet dać indywidualną wstążeczkę. 
Kalendarze książkowe występują w wielu rozmiarach: A4, A5, A6, B5,  mogą mieć układ dzienny lub tygodniowy. Bardzo szeroki jest wybór okładek kalendarzy.
Tu możecie zapoznać się moją ofertą kalendarzy.
5 komentarzy:

 1. Bardzo fajne kalendarze, podoba mi się. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kalendarze są bardzo potrzebne, ułatwiają życie, lubię tworzyć indywidualne projekty kalendarzy, dziękuję za komentarz, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Szukasz super kalendarza? U nas go znajdziesz! Zapraszamy na stronę www.foto-kalendarz.pl!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szukasz super kalendarza? U nas go znajdziesz! Zapraszamy na stronę www.foto-kalendarz.pl!

  OdpowiedzUsuń
 5. Szukasz super kalendarza? U nas go znajdziesz! Zapraszamy na stronę title="kalendarze">www.foto-kalendarz.pl/.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 ArtiDesign , Blogger