Samochód nośnikiem reklamy

Każdy z nas spotkał się z reklamą na samochodzie.  To idealne miejsce na reklamę. Przemieszcza się, więc może docierać do większej ilości potencjalnych klientów i w tym momencie przewyższa tablicę reklamową, która jest w jednym miejscu. Oczywiście, może być całkowicie wyklejony foliami, od dachu po podłogę, ale może też być częściowo wyklejony napisami lub grafiką. Duża cześć moich klientów decyduje się przeważnie na taką formę, ten sposób jest dużo tańszy, od całkowitego pokrycia samochodu folią wylewaną, a spełnia swoją rolę.
Często też, reklama jest bardzo delikatna i tylko na przednich drzwiach znajduje się logo i adres.
Niektórzy też stosują reklamę na samochodach i stawiają je na parkingach przy marketach, tak więc teoretycznie jest na samochodzie a praktycznie ten samochód stoi tam codziennie i może zwracać naszą uwagę.
Zapraszam na przegląd tylko części wykonanych przeze mnie reklam na samochodach.
Etapy powstawania projektu, zaproponowałam klientowi 3 do wyboru


i efekt końcowyTak powstaje projekt busa, w formie grafiki jaki przedstawiłam klientowi


Ja przy pracy :)


8 komentarzy:

 1. Ciekawie to wygląda, taka jeżdżąca reklama :)

  OdpowiedzUsuń
 2. My bardzo lubimy nasze logo i zawsze mamy je na samochodzie. Uważam, ze jest to bardzo dobra reklama, jesteśmy rozpoznawalni i ułatwia nam to bardzo wiele spraw. Zwłaszcza jak się trzeba umówić z kimś np. za granicą. Nic nie trzeba tłumaczyć, łatwo się poszukać , nawet w obcym miejscu.Wielokrotnie spotkaliśmy się z dużą życzliwością, zapytaniami o nasze psy etc. Czyli cel osiągnięty, a przecież o to chodzi w reklamie. Pozdrawiam Danka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to jest w gruncie rzeczy bardzo ważne by być widocznym. Ja też nie raz już miałam telefonu, bo ktoś zauważył moją reklamę na aucie i o tym mnie poinforował

   Usuń
 3. Potwierdzam, taka reklama potrafi być skuteczna. pozdrawiam :)
  P.H.U Kujawa

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka reklama na samochodach albo plandekach samochodów jest widoczna z daleka. Bardzo dobrze wpływa na rozpoznawalność marki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na rynku działamy od 1980 roku, dlatego oferujemy ogromne doświadczenie. Naprawiamy skrzynie biegów, a w naszej ofercie znajdują się części samochodowe najwyższej jakości. Nazwa naszej firmy to P.H.U. Kujawa (http://www.phukujawa.com.pl/), działamy w okolicach Poznania.

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że taka forma reklamy staje się coraz bardziej wybieranym sposobem na jedną z kilku form reklam. Ważne by taka reklama była przemyślana i co ważne dobrze zrobiona. Tylko to pozwoli na osiągniecie zamierzonego skutku.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 ArtiDesign , Blogger