Wizytówka

Czym  dzisiaj jest wizytówka?
Kiedyś nazywana biletem wizytowym, zawierała tylko imię i nazwisko. Składając komuś wizytę, bilet ten podawano lokajowi, aby zapowiedział nosze przybycie.

Dzisiaj jest to forma małej reklamy, ulotki, poza nazwiskiem może zawierać funkcję, miejsce pracy, telefon, e-mail, etc. Obecnie wszyscy posługują się  wizytówkami, wręczamy je na spotkaniach, eventach.
Oczywiście mamy wizytówki proste, eleganckie, z wypukłym logotypem, ale możemy mieć również wizytówki-ulotki, ze zdjęciami, dwustronne, przybliżające naszą ofertę bądź usługi.

Wizytówki eleganckie możemy wykonać na papierze ze strukturą, ze złoceniami, srebrzeniami lub wypukłymi literami. Takie zazwyczaj są jednostronne.
Przedstawiam Wam maleńki wycinek moich wizytówek, dodam tylko, że nie korzystam z szablonów i gotowych wzorów. Wizytówki dopasowuję indywidualnie do potrzeb klienta, poza tym, chcę, aby każda wizytówka była inna, a nie sztampowa.


 Na tej wizytówce nazwa firmy, ma lakier selektywny i jest to  tzw. efekt 3D Przykład wizytówek - ulotek


Wizytówka ozdobna, na papierze ozdobnym z wycięciami

2 komentarze:

  1. Świetne! Przyjmujesz zamówienia prze internet? Cennik można prosić? ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Sylwia, oczywiście, że przyjmuję, napisz mi na priv albo na adres mailowy reklamaem@wp.pl. Co do ceny to uzależniona jest od ilości sztuk, i rodzaju wizytówek. Możemy to obgadać przez telefon. Teraz wszystko można na odległość, a kurierzy dostarczą, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 ArtiDesign , Blogger