Projekt wizytówki reklamowej

Jest cała masa wizytówek i pełnią różne funkcje, od tzw. biletu wizytowego, tylko z naszym imieniem, nazwiskiem i nr telefonu, poprzez wizytówki firmowe, oraz wizytówki reklamowe, które za funkcje mają przybliżenie rodzaju działalności firmy. 
Taki rodzaj wizytówek, poza tekstami, może zawierać zdjęcia, jest wizytówką dwustronną. Dodam tylko, że wizytówki takie mogą być matowe lub błyszczące.
Dzisiaj pokażę Wam projekt wizytówki reklamowej. Nie wiem, jeszcze, którą wybierze klient. 
Wizytówka ma przedstawić, filmowanie, reportaż ślubny. 

Która podoba się Wam najbardziej ?


6 komentarzy:

 1. Wszystkie wizytówki są piękne i choć lubię minimalizm to wizytówka z balonikami i kieliszkami szampana najbardziej do mnie przemawia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny artykuł, zgadzam się z tym, że blogerzy powinni mieć własne wizytówki ;)
  Jeśli szukacie dobrego miejsca, w którym można wydrukować wizytówki, polecam Reprotechnikę - druk i bindowanie wrocław bez kolejek i w przystępnej cenie ;) Ostatnio sama musiałam wykonać swoje i zleciłam to tej firmie, jestem naprawdę zadowolona z rezultatu! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi do gustu najbardziej przypadła 4 wizytówka od góry. Połączenie prostoty z dobrze wykonanym projektem. Wszystko bardzo dobrze ze sobą współgra.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, a gdzie drukowałaś wizytówki? Mam już gotowe własne, ale nie jestem pewna, gdzie je wydrukować. Myślałam nad "ksero i bindowanie - Reprotechnika Wrocław", ale chcę rozważyć różne opcje :p

  OdpowiedzUsuń
 5. Wizytówka to ważny element biznesu. Warto aby były schludne oraz posiadały wszelkie niezbędne informacje jak Nazwa, adres, oraz telefon. Musi ona przyciągnąć naszą uwagę od pierwszej chwili z nią obcowania. Warto także rozpocząc reklamę internetową naszej strony poprzez google adwords

  OdpowiedzUsuń
 6. Projekt wizytówki to bardzo poważna sprawa, powinna być ona schludna oraz zawierać musi wszystkie niezbędne informacje takie jak Nazwa firmy, siedziba, nip oraz adres mailowy i/lub telefon. Dla mnie wizytówkę wykonywała firma http://www.projekty-logo.com.pl/
  i było szybko oraz tanio. Zamówiłem sobie od razu 500 sztuk.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 ArtiDesign , Blogger