Projekt wizytówki reklamowej

Jest cała masa wizytówek i pełnią różne funkcje, od tzw. biletu wizytowego, tylko z naszym imieniem, nazwiskiem i nr telefonu, poprzez wizytówki firmowe, oraz wizytówki reklamowe, które za funkcje mają przybliżenie rodzaju działalności firmy. 
Taki rodzaj wizytówek, poza tekstami, może zawierać zdjęcia, jest wizytówką dwustronną. Dodam tylko, że wizytówki takie mogą być matowe lub błyszczące.
Dzisiaj pokażę Wam projekt wizytówki reklamowej. Nie wiem, jeszcze, którą wybierze klient. 
Wizytówka ma przedstawić, filmowanie, reportaż ślubny. 

Która podoba się Wam najbardziej ?


4 komentarze:

 1. Wszystkie wizytówki są piękne i choć lubię minimalizm to wizytówka z balonikami i kieliszkami szampana najbardziej do mnie przemawia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny artykuł, zgadzam się z tym, że blogerzy powinni mieć własne wizytówki ;)
  Jeśli szukacie dobrego miejsca, w którym można wydrukować wizytówki, polecam Reprotechnikę - druk i bindowanie wrocław bez kolejek i w przystępnej cenie ;) Ostatnio sama musiałam wykonać swoje i zleciłam to tej firmie, jestem naprawdę zadowolona z rezultatu! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi do gustu najbardziej przypadła 4 wizytówka od góry. Połączenie prostoty z dobrze wykonanym projektem. Wszystko bardzo dobrze ze sobą współgra.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, a gdzie drukowałaś wizytówki? Mam już gotowe własne, ale nie jestem pewna, gdzie je wydrukować. Myślałam nad "ksero i bindowanie - Reprotechnika Wrocław", ale chcę rozważyć różne opcje :p

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 ArtiDesign , Blogger